امروز : جمعه, 01 آذر 1398
» اکوتوریسم

جاذبه گردشگری جهان

اصولاً انتخاب یک شهر برای سفر و گردشگری به سلیقه هر فرد بستگی دارد. هر ساله شهرهای زیادی با شیک ترین ساختمان ها، مناظر طبیعی زیبا، اماکن تفریحی و توریستی با لوکس ترین امکانات و اماکن تاریخی بی نظیر در انتظار توریستان و گردشگران از سراسر جهان می باشند

مشاهده

 

جاذبه گردشگری ایران

بر اساس گزارش سازمان جهانی گردشگری، ایران رتبه دهم جاذبه‌های باستانی و تاریخی و رتبه پنجم جاذبه‌های طبیعی را در جهان دارا است

مشاهده

 

گردشگری کشاورزی و روستا

گردشگری کشاورزی هر نوع فعالیت درآمدزا با همراهی گردشگران است که با فعالیت آنها در مزرعه یا دامداری به منظور لذت بردن، آموزش و تفسیر میراث طبیعی، فرهنگی، تاریخی و زیست محیطی جاذبه‌های روستایی و اراضی روستایی توام باشد.

مشاهده

 

آداب و رسوم

آداب و سنن مردم در اعیاد، فرهنگ و تمدن ملل مختلف را نشان می‌دهد، البته آداب و سنن در ملل گوناگون مختلف است لذا این اعیاد سنن قابل توجهی است و هویت و عظمت برخی ملل و یا سقوط و رکود و جمود برخی دیگر را نشان می دهد و عید هر ملتی در خور فرهنگ آن ملت است.

مشاهده
 گردشگری سیاه

 

گردشگری سیاه

صنعت توریسم و گردشگری در حوزه‌های مختلفی مشغول فعالیت است، حوزه‌هایی که شاید همه‌ی بخش‌های آن، چندان هم شناخته شده نباشند. جهت معرفی شاخه‌های مختلف این صنعت، این بار شما را با دنیایی جدید آشنا می‌کنیم. «گردشگری سیاه» حوزه‌ای است که دست بر قضا، تنوع جالب توجهی هم دارد.

مشاهده

 

دانستنی های سفر

در این مقاله راه هایی وجود دارد که بتوانید به راحتی مسافت های طولانی را در سفر تحمل کنید و خاطرات شادی برای خود بسازید.

مشاهده
دانستنی های سفر
 بازدید امروز: 46 بازدید دیروز: 74 بازدید ماه: 46 بازدید سال: 38499 بازدید کل: 57579