امروز : جمعه, 01 آذر 1398
» معرفی واحدها

معرفی واحدها

توسعه مزرعه پارسیان

با توجه به سابقه شرکت در حوزه پخش نهاده های کشاورزی بر خود دانستیم سهم اندکی از سبد توزیع نهاده های کشاورزی را با راه اندازی واحد تولیدی مزرعه پارسیان از سال 1393 و دریافت پروانه بهره برداری به شماره 128/2/9556 بر عهده بگیریم.

آگاهی از نیازهای خاکی و تغذیه ای گیاهان مختلف، بهره گیری از دانش روز تغذیه و بهبود وضعیت گیاه در تمامی مراحل رشدی مسئولین شرکت را بر آن داشت که با تاسیس کارخانه در شهرک صنعتی آق قلا اقدام به عرضه محصولات کودی با فرمول های ویژه نمایند. تلاش و پشتکار در جهت تحقق اهداف تعیین شده شرکت و بهبود مستمر فعالیت های اجرایی در جهت ارتقا سطح خدمات و محصولات ارائه شده به دریافت گواهینامه ISO 9001 شرکت ICS  انگلستان گردید. امید است با استفاده از ظرفیت های بالقوه تولیدی در داخل کشور به رسالت وجودی خود در همراهی کشاورزان در مزرعه ای به وسعت سرزمین پارسیان و تحقق ایدئولوژی مدیران شرکت که همانا کشاورز لایق بهترینهاست جامعه عمل بپوشاند.

فروشگاه پیشگامان کشت پایدار

     شرکت پیشگامان کشت پایدار در مسیر ارتقاء و بهبود خدمات رسانی به کشاورزان محترم، اقدام به تاسیس فروشگاه های زنجیره ای در سطح استان های گلستان و مازندران و گیلان نموده است.

این مجموعه در راه رسیدن به رضایتمندی مشتریان و خدمتگذاری به آنها اهداف بلند مدت خود را به صورت زیر برگزیده است:

- ایجاد پایگاهی تخصصی و مجهز جهت ارائه بهترین برندهای نهاده های کشاورزی

- ارتقاء سطح علمی و بکارگیری کارشناسان متخصص در جهت ارائه دانش فنی روز دنیا به کشاورزان و بومی سازی فرهنگ - استفاده از نهاده های ارگانیک در جهت تولید محصولات سالم

- اجرای پروژه های کشاورزی با انتخاب روشهای تخصصی اجرایی در جهت افزایش توان مزارع کشاورزی، افزایش تولید  و کاهش هزینه

- افزایش سهم ایمنی و سلامت محیط به جهت استفاده و توصیه از نهاده هایی که کمترین آسیب و خسارت را وارد می آورند

 

کیلینیک گیاهپزشکی

      کلینیک گیاه پزشکی واحدی است که آفات و بیماری ها و سایر عوامل زیان آور برای گیاهان، محصولات کشاورزی و فرآورده های آنها را تشخیص، موارد و روشهای مبارزه با آنها را توصیه و در صورت درخواست متقاضی بر اجرای آن نظارت می کند. هدف از تشکیل این کلینیک مشارکت بخش خصوصی و غیر دولتی برای حفظ محصول در راستای وظایف و اهداف تعیین شده به منظور افزایش تولید می باشد.

تعهدات کلینیک گیاه پزشکی

- تشخیص آفات و بیماری های گیاهی و ارائه توصیه های فنی مناسب جهت کنترل عوامل خسارت زا در بهترین زمان با کمترین هزینه

- تشویق و ترغیب کشاورزان جهت اجرای تناوب زراعی، عملیات به زراعی، استفاده از روش های کنترل بیولوژیک مناسب و روش های صحیح زراعی و باغی در تمام مراحل کاشت، داشت و برداشت و نگهداری محصولات انباری

- شناسایی و ترویج ارقام گیاهی مناسب و مقاوم به آفات و بیماری های منطقه

- کاهش مصرف بی رویه سموم و ترویج روش های کنترل        

                                                                          

سایت کشاورزی

      امروزه با توجه به افزایش جمعیت و نیاز روز افزون بشر به غذا، بذر به عنوان مهمترین نهاده در تولید محصولات زراعی از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

تهیه بذر سالم و قوی نقش مهمی در افزایش محصولات کشاورزی دارد. کشورهای پیشرفته جهان سال های زیادی را برای دستیابی به یک برنامه مدون برای تهیه و تکثیر بذور سالم صرف کرده اند. در ایران نیز از بدو تاسیس موسسه اصلاح و تهیه نهال و بذر، برنامه های تکثیر و تولید بذور محصولات مختلف، در دست اجرا  بوده است. هدف از کنترل و تهیه بذر سالم، حفظ خلوص ژنتیکی بذور اصلاح شده است که طی سالیان دراز تحقیق و بررسی در مناطق مختلف کشور با صرف هزینه های گزاف تهیه می شوند.

شرکت پیشگامان کشت پایدار افتخار دارد در راستای این مهم از ظرفیت زراعی شرکت به مساحت 30000 متر مربع در کیلومتر 7 جاده گرگان به آق قلا استفاده نماید.

فضای سبز

      با توجه به فعالیت های گسترده شرکت پیشگامان کشت پایدار در بخش های مختلف کشاورزی برآن شدیم تا با طراحی، مشاوره و اجرای پروژه های فضاهای سبز شهری و مسکونی و ارائه خدمات ویژه این دپارتمان در نگهداری فضای سبز بیش تر از پیش به سوی پایداری که والاترین هدف مجموعه پیشگامان است گام برداریم وامید است که با پتانسیل های تیم جوان و خلاق، مجموعه محیط زیستی پایدار و انسان محور را  خلق نماییم.

شرح فعالیت های این دپارتمان در حوزه فضای سبز شهری بصورت طراحی و اجرا در زمینه های زیر است:

_ المان های سبز شهری

_ طراحی پارک ها و تفرجگاه ها

_ باغ ها

_ مبلمان های سبز

وهم چنین در حوزه مسکونی بصورت طراحی، مشاوره و اجرا در زمینه های:

_ دکوراسیون داخلی سبز و زنده

_ طراحی محوطه ها و تراس ها ( آلاچیق،آبنما و ...)

_ گلخانه های آپارتمانی ست.

 

یس آل کارت

       با عنایت به بستر به وجود آمده در راستای حضور در بازار کسب و کارهای نوین و تجارت الکترونیکی، با توکل به ایزد دانا، مطابق با نظام نامه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و در راستای برنامه های توسعه محور دولت تدبیر و امید، این مجموعه اقدام به تهیه و صدور کارت های خرید تحت عنوان  " یس آل کارت " نموده است.

این کارت خرید با هدف ایجاد بستر های مناسب در زمینه تسهیل مراودات مالی و با در الویت قراردادن امتیازدهی به مشتریان کار خود را شروع کرده است و از مزایای این کارت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- بهره مندی اعضای باشگاه مشتریان از تخفیف در مراکز طرف قرارداد در سراسر کشور

- حفظ امنیت با توجه به جداسازی کارت خرید از کارت بانکی مشتری

- ارائه خدمات نوین در زمینه تجارت الکترونیکی

- امتیز دهی به مشتریان دارنده کارت

- ارائه خدمات ویژه بر اساس امتیاز مشتریان

- اختصاص جوایز ارزنده از طریق قرعه کشی به دارندگان یس آل کارت و صاحبان مشاغل

- تعریف مسیرهای جدید و نوین در عرصه نقل و انتقالات مالی

- ایجاد بسترهای حمایتی از فعالیت های ورزشی و فرهنگی

- استفاده از ظرفیت تخفیف این کارت در راستای توسعه و همسو با سیاست های اقتصاد مقاومتی

تاریخچه تیم بسکتبال یس آل

     تیم یس آل گرگان در سال 1392 با حمایت شرکت پیشگامان کشت پایدار و با گرد هم آوردن تعدادی از جوانان و نوجوانان بسکتبالیست گرگانی تشکیل شد و در سال 93 با نام تجاری قطران کاوه و با حضور در جام رمضان شهرستان گرگان موجودیت خود را بصورت رسمی اعلام کرد. این تیم در اولین تجربه ی حضور در همان سال هم به قهرمانی در لیگ استان گلستان نیز دست یافت. تیم یس آل گرگان در سال 94 با قهرمانی در جام رمضان و همچنین قهرمانی در لیگ دسته 2 بسکتبال باشگاه های کشور، به مردم گرگان نوید روز های خوب برای بسکتبال این شهر را داد. در سال 1395 و درحالی که کمتر کسی تصورش را هم می کرد، این تیم با تکیه بر کادرفنی جوان، با دانش و بومی و با اعتماد به بازیکنان با انگیزه خود توانست با پیروزی های پی در پی در برابر رقبای قدرتمند و متمول،  اولین حضور در لیگ دسته اول بسکتبال باشگاه های کشور را با نایب قهرمانی ، آن هم با شکست در یک مسابقه نزدیک و حساس برابر مهرام میلیاردی در رقابت فینال، مقتدرانه سهمیه صعود به لیگ برتر را به دست آورد و مردم گرگان را به آرزوی دیرینه شان که داشتن دو سهمیه در لیگ برتر کشور بود، رساند.

تیم جوان و بومی یس آل گرگان توانست پس از سالها خون تازه ای در رگ های بسکتبال گرگان جاری کند و مردم بسکتبال دوست گرگانی را به بازگشت روزهای خوب بسکتبال در سطح کشور امیدوار کند.

رندو

    رندو نام  رستورانی است که مجموعه پیشگامان کشت پایدار با دغدغه زنده نگاه داشتن طعم و گویش گرگان زمین، آن را در تابستان  1395 تاسیس کرده است تا با سرو غذاهای بومی با برترین کیفیت یادآور طعم لذیذ خاطرات مردم گرگان باشد. رستوران رندو با امکان دسترسی آسان در مرکز شهر در عدالت 21، نبش کمانگری 2 واقع شده است. این رستوران همچنین با ارائه انواع غذاهای ایرانی و منوی فرنگی (فست فود) ویژه خود، منتخب شهروندان عزیز گرگانی می باشد.

 بازدید امروز: 32 بازدید دیروز: 74 بازدید ماه: 32 بازدید سال: 38485 بازدید کل: 57565